English Art Club

Bu Kulübe Sadece 3 ve 4. Sınıf Öğrencileri Kayıt Olabilir.

(diğer kulüpleri incelemek için sol menüden seçim yapabilirsiniz. Lütfen bu kulübün özel şartlarını okuyunuz.)

Kulüp Başvuruları Kapatılmıştır.

English Art Club

Kulübün Amacı

İngilizce dilini bir ders olmaktan çıkarıp eğlenceli sanat etkinlikleri ile çocuklarımızın zevkle eşlik edeceği bir sanat etkinliğine dönüştürmektir.


Neden Bu kulübü Seçmelisin?

İngilizceyi okul haricinde aktif olarak kullanabilmek, dünyaca ünlü masal kahramanlarına yabancı bir dil ile eşlik etmek ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gösteri hazırlamak istiyorsanız İngilizce Sanat Kulübünü seçebilirsiniz.

Dillerin evrensel olması olgusuna ve çok farklı şekillerde iletişim kurabilme olanakları tanımasına vurgu yaparken eğlenmeyi ihmal etmiyoruz.


Kulüp Çalışmalarımızın İçeriği

Öğrencilerimiz ile birlikte, masal kahramanlarını ingilizce dilinde dinleyecek ve tanıyacağız. Çeşitli şarkılar dinleyecek ve dans figürleri öğreneceğiz. Farklı ülkelerin kültürlerini tanıyacak ve ingilizcenin dünyanın büyük bir çoğunluğunda kullanılan bir dil olduğunu göreceğiz. Yaşayarak, eğlenerek ve üreterek öğreneceğiz. Kulübümüzün birinci döneminde Şirinlerin 7 Cüceler ile yaşayacağı bir maceraya tanıklık edeceğiz. Çeşitli roller üstlenerek müzikal formatında bir gösteri hazırlayacağız. İkinci dönemimizde ise dünya ülkelerini ziyaret edeceğimiz bir gösteri hazırlayacağız. Farklı kültürleri tanıyacak ve evrensel bir dil olan ingilizceyi kullanarak şarkılar söyleyeceğiz.Kulüp Öğretmeni: Natalia Rotari - Çağatay Demirel