Diğer Etkinliklerimiz

Tanıtım Videosu Bize Ulaşın

Özel Çamlıca İlkokulu Öğrencilerinden Yaşlılar Haftasında Anlamlı Kutlama

Özel Çamlıca İlkokulu 2.sınıf öğrencileri sosyal etkinlikler kapsamında yaşlılar haftasını kutlamak için Kahve Bahane Torun Şahane etkinliğini yaptılar. Yaşlılar haftasında dede, babaanne ve anneannelerini okula çağırdılar. Programa gelen misafirlere karanfil hediye edilip birlikte kahvaltı yapılarak bitiminde de kahveler içildi.

Özel Çamlıca okulları kurucu müdürü Mustafa Sarıtaç’ın yaptığı konuşmada siz kıymetli büyüklerimizi aramızda görmekten son derece mutluyuz büyüklerin varlığı bağlı olduğu aileden genel dirliğidir. Çocuklarımıza ve büyüklerimize sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp aradaki köprüyü daha da sağlamlaştırmalıyız büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduğumuzu onlara hissettirmeliyiz.

Bu duygularla tüm büyüklerimizin yaşlılara saygı haftasını kutluyor nice mutlu günler temenni eder saygılarımı sunarım dedi. Öğrencilerimiz program sonunda yaşlılara saygı haftası şiirlerini okudular. Etkinliğe katılan misafirler programla ilgili duygu ve düşüncelerini ifade ederek Özel Çamlıca okulları kurucu müdürüne ve personellerine teşekkür ettiler.