Diğer Etkinliklerimiz

Tanıtım Videosu Bize Ulaşın

Ödül Töreni veOğuz SAYGIN ile Seminer

                                  ÖDÜL TÖRENİ VE OĞUZ SAYGIN İLE  SEMİNER

Çamlıca Okulları, Eğitici Veli Seminerleri kapsamında, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kongre Kültür Merkezinde Kişisel Gelişim Uzmanı ve NLP Uygulayıcısı Oğuz Saygın’ı ağırladı. ‘’Mutlu aile, başarılı çocuk’’ semineri ile anne-baba ve çocuk iletişimi, eşler arası uyum, sevgi dili ve aile içinde kullanımı, çocuğun kişiliğinin oluşumunda, başarısında ailenin önemi konularından bahseden Saygın Çamlıcalı velileri bilgilendirdi.

Seminer öncesi ise küçük bir ödül töreni gerçekleştirildi. Basketbol, voleybol, ve satranç da derece elde eden öğrencilere ve öğretmenlerine madalya ve plaket takdimi yapıldı. Aynı zamanda TEOG Sınavında 120 soruda 120 net yapan Ela Sülü’ye  plaketi Oğuz Saygın tarafından teslim edildi.

Ödül töreni sonrası gerçekleştirilen seminerde; İletişim, Beden Dili, Çocuklara karşı davranış biçimleri gibi birçok konuya değinen Saygının, sahneye veliler ve öğretmenler alarak örnekler ve mizahlar ile konuyu anlatması, dinleyiciler tarafından beğeni topladı. Program sonunda Kurucu Müdürümüz Mustafa Sarıtaç tarafından konuğumuza çiçek, plaket ve Malatya kayısısı hediye olarak takdim edildi. Etkili ve yararlı sunumu için Sayın Oğuz Saygın’a ve katılan tüm davetlilerimize teşekkür ederiz.