Diğer Etkinliklerimiz

Tanıtım Videosu Bize Ulaşın

İzgören Akademi ve Çamlıca Okulları İşbirliği İle Gerçekleştirelen Seminere Büyük İlgi

İZGÖREN AKADEMİ VE ÇAMLICA OKULLARI İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SEMİNERE BÜYÜK İLGİ

 

Özel Malatya Çamlıca Okulları ve İzgören akademi işbirliğiyle düzenlenen aile ve çocuk iletişimi konulu seminer yapıldı.

Seminer öncesinde Çamlıca Okulları tarafından ödül töreni gerçekleştirildi. TEOG 1’de okul birincisi olan Abdullah Göktürk Sağır ve hentbol yıldız kızlar kategorisinde il üçüncüsü olan öğrencilerimizin ödüllerini kampüs kurucumuz Sayın Mustafa SARITAÇ takdim etti ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İzgören akademisi eğitim danışmanı Ruhan MARAL’ın sunduğu seminere velilerin ilgisi yoğun olurken, Ruhan MARAL seminerinde yazılı, görsel ve işitsel öğelerle velileri ve öğrencileri bilgilendirdi. Seminerin soru-cevap bölümünde ise velilerin ve öğrencilerin soruları cevaplandı.

‘’Kendi Hayatının Kahramanı Olmak’’ başlığıyla düzenlenen seminerde Ruhan MARAL anne-babalara ve öğrencilere kaygı ve stresle başa çıkma, motivasyon, hedef belirleme, anne-baba hedefe giden yolda neler yapabilir gibi sorulara cevap vererek tavsiyelerde bulundu.

Düzenlenen seminer sonunda Çamlıca Okulu Kampüs kurucusu Mustafa SARITAÇ ilgi ve katılımlarından dolayı öğrencilere, velilere ve seminer çalışmasında emeği geçen İzgören  akademisi  eğitim danışmanı Ruhan MARAL’ a teşekkür etti.