Diğer Etkinliklerimiz

Tanıtım Videosu Bize Ulaşın

Çamlıca Okullarından Kardeş Okuluna İlk Ziyaret

‘’Çamlıca Okullarından Kardeş Okuluna İlk Ziyaret’’

‘’PAYLAŞMAK GÜZELDİR’’ sloganı ile yola çıkan Çamlıca öğrencileri kardeş okullarına ilk ziyareti gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarette okulumuzu büyük bir coşkuyla karşılayan Hürriyet İlkokulu öğrencileri ile Çamlıca öğrencileri eğlenceli vakitler geçirdiler.

Kampüs Kurucumuz, okul aile birliğimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin desteğiyle alınan kardeş okulumuzun ısınma malzemeleri, okulun eksik araç gereç ihtiyacı,kırtasiye malzemeleri, eğitsel oyuncaklar, kitaplar, kıyafetlerden oluşan hediyeler eksiksiz olarak gereken yere ulaştı. Öğrenciler çok mutlu oldu, öğretmenler gönderilen yardımların birçok eksiği kapattığını söylediler.

Bu tür kampanyaların öğrencilerde empati, zorlukların bilincinde olan, paylaşımcı ve topluma karşı görev ve sorumlulukların farkındalığına sahip kişiler olarak yetiştirilmesinde yararlı olduğu belirtilen Kampüs Müdürü İrfan Uyan ‘’Çamlıca ailesi olarak, bu yüce gönüllü çocukların yüzünü birazda olsa güldürebildiysek ne mutlu bize. Paylaşmanın sağladığı bu mutluluk ile bize destek veren velilerimize tekrar çok teşekkür ediyoruz ve gösterdikleri duyarlılıktan dolayı öğrencilerimiz ile gurur duyuruz’’şeklinde açıklamada bulundu.